Chiny LED oświetlenie przemysłu chmury w obliczu intensywne Shuffle

- May 07, 2015 -

W celu stworzenia w przyszłości oszczędności energii i ochrony środowiska, Pekin władze energicznie wspierać przemysł oświetlenie LED, jeszcze wobec spadku cen produktu i uderzyć przez nadprodukcję w tym roku jedna piąta LED oświetlenie firmy zamknięty w maju.

Chiny LED oświetlenie działalności około 4000, ulgi podatkowe, dotacje i tanich gruntów przemysłowych, przyciąga przedsiębiorstwa zainwestowały w sektorze. Dziś tych pracowników uwięziony w ostrej konkurencji w przemyśle, ceny produktów mają o połowę w ciągu ostatnich trzech lat.

Rząd chiński cel jest 2015, LED do 30% procent udziału w rynku krajowym, więcej niż trzy razy bieżącego poziomu. Oficjalne szacunki, roczne oszczędności 35 mln ton węgla konsumpcji.

Ekspertów powiedział, że jeśli połowa Chin oświetlenie za pomocą LED światła na rok oszczędności energii elektrycznej odpowiednik do największych na świecie elektrowni wodnych projektu, trzy Gorges Dam roczna produkcja energii 2,5 razy.

Popyt był słaby w kontynentalnej części rynku. Mimo dotacji i po korzystanie z energii elektrycznej jest ograniczona, ale rodzina zastępcza LED Lampa proces jest powolny ponieważ ceny droższe niż tradycyjne oświetlenie oświetlenie LED. Oprócz jakości problemy mają także wpływ zaufania konsumentów.

Mimo że przemysł ma zapoczątkować integracji, rząd chiński pozostaje zaangażowana we wspieranie przemysłu. Chiny Ministerstwo nauki i technologii powiedział latem ubiegłego roku 2015 wielkość przemysłu oświetlenie LED do podniesienia 500 mld juanów do 802. Są one 300 milionów dolarów.

Planowane jest także Ministerstwo nauki i technologii w branży chip LED 20-30 meble technicznych kompetencji liderów i włączenia w branży na liście dalej rząd wsparcie dla przemysłu. Teraz tej części przemysłu roczne wartości wyjściowych 200 miliardów yuanów 320. Około 900 mln $.

W Chinach LED produkcji firm są silnie uzależnione od zagranicznych chip, i układ kosztów stanowiły połowę kosztów. Wprowadzenie technologii chip do Chin przyczynia się do obniżenia kosztów. Dla Chin, aby osiągnąć własne LED celów związanych z, obniżyć koszty, zwiększyć krytycznych technologii.


Podobne wiadomości

Produkty powiązane