Sprzedam oświetlenie LED: Nadmierne ściskanie dostawców jest w "samookaleczenie"

- May 07, 2015 -

Wkrótce firma oświetlenie LED podnosi jednemu nabywcy do menedżerów łańcucha dostaw. Nie długo po, usłyszał dyrektor transmisję, będzie przeniesienie niektórych części od dostawcy do drugiego, co zmniejsza zakres cen, ile one mogą zaoszczędzić na koszty zakupu każdego roku. On również jest przygotowany, aby dostosować cały dostawcy bazy zmniejszy koszty zakupów. Nowa miotła wymiata czyste trzy pożary, nic naprawdę godne krytyki, ale jego sposoby i środki są wątpliwe.

Przede wszystkim spojrzeć na kierownika cena metoda: podniósł, że mają największą ilość składników i prowadzenia innego dochodzenia, to metoda na pewno dostanie za dobrą cenę. Ale zapomniał, pierwotnego dostawcę ma mnóstwo innych części przedsiębiorstwa, kwota jest bardzo niskie, ale nadal na poziomie wysokiej dawce, nie ma wątpliwości, że dostawców ze stratą, mogą polegać tylko na te duże ilości części do naprawy uszkodzeń.

Bezpośrednio w wyniku korekty jest dostawcy ogólny zysk spadł gwałtownie, firma stała się nieopłacalna lub mniej dochodowych klientów i przesunięcie jej skupić się na innych, bardziej dochodowych klientów, wiodącego dostawcy do firmy na czas dostawy Cena, jakość i poziom usług znacznie obniżyć. Przed nowym menedżerem przybyły, wszystkich kwartałów dostawcy dostawy na czas kursu jest powyżej 96%; kilka miesięcy po objęciu urzędu, istnieje kilku dostawców dostawa na czas kursu spadła poniżej 90%.

Po drugie to sprzedawca stracić zaufanie do firmy. Dyrektor łańcucha dostaw, dawniej za podwozie producentów wziął ten kawałek biznes znaleźć, że kilka głównych dostawców w straty stanu: z jednej strony z powodu ogólnej koniunktury i częściowo ponieważ ceny ropy przez lata. Wynik, dostawca jest nie finansowo, nie ma motywacji do obciążenie technicznej sił, bo rozwój nowych części jest prawdopodobnie w następnej rundzie śledczej do konkurentów i które bezpośrednio wpływają na rozwój nowych produktów firmy.


Podobne wiadomości

Produkty powiązane

  • Pasek świetlny LED 80W
  • 100 w LED High Bay Light
  • 500W RGB LED Flood Light
  • Reflektor LED 1000 W RGB
  • 60W LED Street Light
  • Reflektor LED o mocy 800w