Oświetlenie LED branży E-commerce Era

- May 07, 2015 -

W ostatnich latach przemysł oświetlenie LED opracowała szybko z kraju silne wsparcie szans rozwoju. Z intensywnego rozwoju e handlu ale również otwiera drzwi do Internet zakupy dla przemysłu oświetleniowego LED.

Teraz z branży oświetleniowej LED coraz bardziej zamożnych, więcej firmy zaczęły szukać na początku bieżącego e-commerce. Szybki wzrost zakupów online dla kanałów sprzedaży branży oświetlenia LED zapewnia nowe możliwości. W związku z tym odkrywania drogi przemysłu oświetlenie LED, e-commerce jest bardzo ważne.

Ostatnich dwóch lat, wielu tradycyjnych LED oświetlenie firmy rozpoczęła już działań, takich jak handel elektroniczny, którzy osiedlili się ich produkty jak Taobao, Jingdong, Pat i innych firm B2C platformy, przedsiębiorstwo widzac dwukrotnie tych platform, które rok przyniósł ogromny impuls zakupy online. Jednak LED przez B2C jest nie drogi idzie gładko, przerobić B2B, B2C jest rozwój długoterminowych i skuteczny e-commerce.

Prąd, LED elektryczne handlowe więcej jeszcze w "sprzedanych towarów" etapu, prawdziwe znaczenie Shang marki również nie pojawił się, a z powodu LED elektryczne era komercyjnych linii najbliższych, Shang kategorii produktów ma bardzo kompletny, prawie obejmuje ma żadnej kategorii potrzeb domu, tak, dla wschodzących LED przedsiębiorstwa, poprzez elektryczne Ustawianie marki handlowej, stał się ma LED elektryczne komercyjnego rozwoju musi tendencji.

Diody LED firmy po ponad dwóch latach po wybuchu, zamówienie teraz weszła sceny bitew, Morze Czerwone, Cena już jest bardzo konkurencyjna. Niektóre firmy e-commerce, aby szybko zajęli rynku, większa konkurencja cenowa, w rzeczywistości, nie jest pożądane, zdrowy rozwój poważnych zakłóceń zasilania LED z jednej strony, z drugiej strony przynieść poważne szkody do ich marki.

Znormalizowana e-commerce promocje, wojny cenowe są już elektryk "last straw". Rozwoju biznesu będzie stopniowo od "wojny cenowej" do "wartości". LED zrównoważonego rozwoju przedsiębiorstw w platformy e-commerce, marki, jakość i serwis są działania e-commerce jest niezbędna.


Podobne wiadomości

Produkty powiązane

  • Reflektor LED 1000w
  • 100W RGB LED Flood Light
  • 100W LED światła ulicy
  • Reflektor LED o mocy 500w
  • 300W LED Flood light
  • 200W LED Flood light