LED oświetlenie rynku konkurencji jakości problemy

- May 07, 2015 -

Komitet prowincji Shanxi poprzez pisma wydany w 2014 r. po wiosennym festiwalu do przyspieszenia oszczędzanie energii przemysłowych, ochrony środowiska i program rozwoju akcji, prowincja Shanxi, obejmujące w publicznych LED oświetlenie projektu będzie realizowany przez 2015, dążyć do prowincji publiczne oświetlenie LED oświetlenie modernizacji.

Popychając go zasady działalności, a oświetlenie ceny produktów spada gwałtownie, co rynek publiczny oświetlenia LED kraju z ekspansywnym rozwojem inwestycji jest przesunięcie całym łańcuchu przemysłu LED stopniowo przesunął na środkowym i dolnym biegu.

Ale w tym samym czasie, brak standardów, konkurencji, poziom jednorodności i jakości produktu jest nierówna wielu innych problemów również przyjść, w kontekście rozwoju, rozmiar, siła, począwszy od LED oświetlenie biznes zaczął się odróżnić i LED oświetlenie rynku przejęła nowej sytuacji konkurencyjnej.

Mimo, że miniony rok, krajowe publiczne oświetlenie LED rynku rozwój pełną parą, ale nie może być ignorowane, wszystkie doprowadziły błędne konkurencji wśród przedsiębiorstw, produkty i kwestie związane z jakością przychodzić.

Końcem października 2013 r. Prezydium prowincji Guangdong wysokiej jakości i techniczne nadzoru Guangzhou, Shenzhen, Zhuhai, Foshan, Huizhou, Dongguan, Jiangmen i Shunde 9 40 przedsiębiorstw w obszarze produkcji partii 40 LED oświetlenie uliczne i lekkie kontroler produktu terenowa Wyniki pokazują że tak wysokie, jak 25% produktów niespełniających.

Ponadto, w ciągu ostatnich dwóch lat kraju została zakończona budowa LED projekt modernizacji oświetlenia, wielu doprowadziły okienny projekt modernizacji jakości problemu. Takich jak Nanchang bayi road xincheng district, Wucheng District, Jinhua, Zhejiang Jin Sha Jie, Dongguan Guancheng Street LED okienny projekt modernizacji są ze względu na skargi dostać dla niewidomych światła.


Podobne wiadomości

Produkty powiązane

  • Pasek świetlny LED 80W
  • 50W LED światło Bar
  • 120W LED Street Light
  • 200W LED Street Light
  • Reflektor LED o mocy 800w
  • Reflektor LED o mocy 500w