Począwszy od września LED dysku zasilania 3C wykonanie certyfikacji kategorii

- May 07, 2015 -

Odpowiednimi organami wyznaczonymi certyfikacji powinny być oparte na nowe przepisy i certyfikacji opublikowane przymusowy produkt ogólne wdrażania zasad odpowiadających zasady certyfikacji produktu są sformułowane, przepisy wykonawcze dotyczące certyfikacji powinny być zakończone przed 1 września 2014 do moich dział nadzoru board certification zgłoszenia przed działań związanych z certyfikacji w określonych obszarach. Od daty wprowadzenia w życie nowych zasad dla przyjęcia nowej Komisji certyfikacji organizacji biznesowych i certyfikacji są regulowane przez nowe przepisy wykonawcze certyfikacji; nowe przepisy, które produkt skutecznie obowiązkowej certyfikacji zostało wydane przed realizacji można nadal korzystać, określić że urzędu certyfikacji konwersji należy wymiana, wersja standardowa, zmiany produktu, takie jak naturalne przejście do uzupełnienia.

Standardów uwierzytelniania ze względu na rozwój technologiczny, nowe produkty i w dalszym ciągu do poprawy, to zmiana odnosi się do reguł mających zastosowanie do następujących dostosowań:

1. "oświetlenie-statecznik typu" pod "elektroniczne stateczniki do lamp wyładowczych, moduł LED z DC lub AC dostarczane sprzętu elektronicznego sterowanie" dwa produkty;

2. "niskie napięcie elektryczne kategorii wyciek ochrony urządzenia gatunków" elementy Xia wzrosła "gospodarstwa domowego i podobnych zastosowań gniazdo typu pozostały aktualne elektryczne (SRCD)" produkty, "niskiego napięcia kategorii obwód elektryczny wyłącznik urządzenia gatunków" elementy Xia wzrosła "gospodarstwa domowego i podobnych zastosowań b sex pozostałych bieżące działania wyłącznika urządzenie (b typ RCCB i b wyłączników RCBO o działaniu) i gospodarstwa domowego i podobnych miejsc z z selektywnej z miał bieżącej ochrony wyłącznik urządzenia (SMCB)" dwa na produkty;

3. "Kategorie kabli i przewodów pod" wzrost "ze względu na JB/T8735.2-2011, nowy produkt specyfikacje modelu standardowej wersji JB/T8734.2~.6-2012".


Podobne wiadomości

Produkty powiązane

  • Reflektor LED 1000w
  • Latarka LED o mocy 100W
  • 120W LED Street Light
  • 200W LED Street Light
  • 300W LED Flood light
  • 100W LED Flood light